Notice: Undefined index: action in /home/tuncesd/public_html/wp-content/themes/construction/functions.php on line 2
Hakkımızda – Tunc ESD Electrostatic Discharge Solutions

1965 yılından bu yana; TUNC ESD, her türlü çelik eşya, ahşap mobilya, boyama ve döşeme tesisleri ile ülke ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamaktadır.

Milli kalkınmanın, iç dinamikleri harekete geçirdiğinin bilincinde olan firmamız bu 45 yılı aşkın tecrübeyi daha da ileri taşımak düşüncesi ile 2001 yılından bu yana Elektronik ve Savunma Sanayi Sektörünün kullanmakta olduğu ESD (ELEKTRO-STATIC-DISCHARGE) ya da ANTISTATIK sandalyelerin ve metal – ahşap döşemeli ileri teknoloji mobilyaların üretimine başlamıştır. Bu şekilde statik elektriğin gerek elektronik komponentlere ve patlayıcılara etkisi ve gerekse dünya üzerindeki 25 trilyon dolarlar mertebesindeki görünmez maliyetinin ve insan üzerindeki bedeli ölçülemez zararının önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Sayısı 300’ü aşan müşterilerimiz arasında; global marka ve şirketlerden kamu kurumlarına, kobilerden mikro ölçekteki firmalara, üniversitelerden sivil toplum kuruluşlarına kadar birçok farklı sektör yer almaktadır. Projelerimiz ve Ürünlerimiz ile statik yükü ve zararlarını yok edecek yöntemler ve uygulamalar geliştirilmektedir.

 

Misyonumuz
60lı yıllardan bu yana felsefemiz “Daima en kaliteli üretimi en iyi hizmetle birleştirmek” olmuştur.

 

Vizyonumuz
Önce ülkemiz sonra da dünyada ESD alanında söz sahibi olmak ve akademik çalışmalarımızı hayata geçirebilmektir.

 

AR-GE
Gerek patentli ve gerekse devletimiz destekli projelerimiz ile ESD alanında farklı uygulamalar üzerinde çalışmalar yürütülmektedir.