Notice: Undefined index: action in /home/tuncesd/public_html/wp-content/themes/construction/functions.php on line 2
İnsan Kaynakları – Tunc ESD Electrostatic Discharge Solutions

İK KARİYER

TEMEL

IK stratejimiz, çalışanlarımızın yaşam kalitesini ve motivasyonunu üst düzeylerde tutabilmektir. Buna yönelik destekleyici eğitim olanakları sunulmakta ve üst düzey iletişim yeteneklerine sahip, bilgili, tecrübeli ,sadık ve çalışkan bireylerden oluşan büyük bir takım hedeflenmektedir.

 

YAKLAŞIM

Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlık ve esenliğini ön planda tutmak, Çalışanlarımızın motivasyonlarını ve TUNÇ ESD’ye bağlılıklarını ön planda tutmak, Çalışanlarımıza sürekli eğitim ve kendini geliştirme olanakları sağlamak, Çalışanlarımız için şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemektir.

 

EĞİTİM

TUNÇ ESD fırsat eşitliği ilkesi ve yatay bir örgütlenme stratejisiyle eski ve yeni tüm çalışanlarına rekabetçi ve performansa yönelik bir kariyer/yükselme modeli ortaya koyar. Çalışanlarımızın liderlik ve yönetimsel yetenekleri desteklenerek takım içerisinden yıldızlar ve yöneticiler çıkartmak en önemli misyonumuzdur.

 

ÇALIŞAN SEÇİMİ VE İŞE ALMA

Firmamızı geleceğe taşıyacak, bizimle birlikte büyüyecek bilgi birikimi ve potansiyele sahip,sosyal zekası ve iletişim yetenekleri gelişmiş, öğrenmek ve öğretmenin kendisine ve takıma katkısının önemini kavramış, özgüven sahibi ve özellikle çalışkan adaylar, takımın diğer parçaları tarafından fırsat eşitliği ilkesiyle 3 aşamalı bir işe alım ve oryantasyon sürecinin ardından takıma katılırlar.

 

ÇALIŞMA SAATLERİ VE İZİN

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma : 8:30 – 18:30

Çalışma Yılı ve İzin
Çalışma yılı (1 – 3) toplam izin süresi yıllık 14 gün
Çalışma yılı (3 – 5) toplam izin süresi yıllık 20 gün
Çalışma yılı (5 – 8) toplam izin süresi yıllık 25 gün
Çalışma yılı (8 +) toplam izin süresi yıllık 30 gün