Notice: Undefined index: action in /home/tuncesd/public_html/wp-content/themes/construction/functions.php on line 2
REFERANSLAR – Tunc ESD Electrostatic Discharge Solutions

İTÜ RF LAB

Türkiyenin en büyük teknik üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi, uydu çalışmalarını da yine firmamızın ESD laboratuarı üzerinden yapmaktadır. 80 m2lik bir alanda 5 teknik servis masası ve sandalyelerinden oluşan ESD laboratuar oluşumunda bizi destekleyen üniversitemize ve Sayın Hocalarımıza teşekkür ederiz.

 

 

İTÜ VLSI LAB

Türkiyenin en büyük teknik üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi, VLSI laboratuarının ESD ürünlerini firmamızdan temin etmiştir. Masalarda kullanılan patch panel ve switch panel uygulamaları standart uygulamalarımızdan farklı olup, okulumuza özel bir çalışma yapılmıştır. Kurulan 2. Bir laboratuar ile de yaklaşık 200m2lik bir alan ESD sandalyelerimizle ve masalarımızla desteklenmiştir. Sayın üniversitemize bize verdiği akademik destek ve duyduğu güven için teşekkür ederiz.

 

 

SAMSUNG

Türkiyenin her ilinde servis istasyonları olan Samsung firması, ESD teknik servis alanları oluşturmada firmamızı tercih etmiştir. Bu büyük projede Samsung firmasına bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

 

 

 

VESTEL

AR_GE ne demektir konusunda bize her yaptığıyla örnek olan büyük üreticimiz VESTEL firması da üretim hattında, firmamızın ESD masalarını kullanmaktadır. VESTEL firmasına firmanın kullandığı test ölçüm cihazlarına göre özel üretilmiş olan masalarımızda, ESD bilgimize de güvendiği için teşekkür ederiz.

 

 

 

GATE ELEKTRONİK

Türkiyenin ve dünyanın önde gelen savunma sanayi firmalarından GATE elektronik firmasına yapılan uygulamada hem ESD alan oluşturulmuş hem de özel bir ofis alanı tesis edilmiştir. Üretim hattında da ESD ürünlerimizi kullanmakta olan Sayın Gate Elektronik firmasına ESD uygulamalarında bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

 

 

 

FNSS

Türkiyenin en büyük dünyanın da sayılı savunma sanayi firmalarından FNSS firmasına 100 m2lik komple ESD laboratuarı tesis edilmiştir. FNSS standart üretimimize ek olarak masalardan sürekli DC 5V,12 V ve 24 V çıkışına ihtiyaç duyduğunu belirtmiş ve masaların kablo kanalı üzerinden istenilen gerilimlerde güç kaynağı çıkışları da sağlanmıştır. 8 farklı masa, taşıma arabaları, ESD ekipman dolapları ve sandalye grubundan oluşan laboratuarın kurulumunda Sayın FNSS firmasına ESD uygulamalarında bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

 

 

 

VOXPORTA

Elektronik sektöründe gelişimi esas alan Sayın firmamız Voxporta da ESD laboratuar konusunda firmamızı tercih etmiştir. Firmamıza ve güvenine teşekkür ederiz.